Nasza ekipa

Poznajmy się!

 

“Hej! Jestem Floria i przede wszystkim określam się jako pasjonatkę natury, podróży i harmonii, w swoich presetach zawarłam, w jaki sposób widzę barwy tego świata, nieba, zieleni, wody oraz delikatnych kolorów skóry, inspirowałam się swoimi ulubionymi porami dnia, czyli wschodem słońca oraz zachodem.”

Floria Głowińska – Fotograf i kolorysta z 11-letnim doświadczeniem. Jako pierwsza w Polsce zapoczątkowała
styl fotograficzny Fine-Art w swoim studio Motion w branży ślubnej. Od 2015 związana ze studiem filmowym Adriana Kilara – Mówi Kamera oraz Cinematic People, gdzie pracuje jako asystent, operator kamery i fotograf. Od 2020 właścicielka i twórca Burbank Presets z profesjonalnymi presetami fotograficznymi.

Filmowa część duetu

Kilka słów o Adrianie 

Nazywam się Adrian Kilar, urodziłem się w Krynicy-Zdrój. Jestem filmowcem z ponad 14-letnim doświadczeniem, freelancerem, youtuberem, twórcą. Studiowałem filozofię w Rzeszowie oraz reżyserię w Krakowie. Od 5 lat prowadzę kanał na YouTube, który ma na celu zainspirować Cię do wejścia w świat video. We vlogach recenzuję kamery, akcesoria, wyjaśniam efekty z teledysków i dzielę się zdobytym doświadczeniem. Nie boję się nowych wyzwań, uwielbiam zwiedzać ciekawe miejsca, eksperymentować z obrazem i formą. Jestem współwłaścicielem agencji kreatywnej GoodForYou, założycielem grupy Cinematic People oraz właścicielem wypożyczalni sprzętu filmowego KILARENT.pl Od 4 lat mieszkam w Warszawie ze swoją partnerką Florią, a pochodzę z Gorlic (Beskid Niski).

nagrody i wyróżnienia

Nasze osiągnięcia

 

► Nagroda Główna Grand Video Awards w kategorii “WideoTutorial” – 2021
► Nominacja Grand Video Awards w kategorii
“WideoTutorial” – 2019
► EB Stars HRcamp 2019 Najlepsza Kampania Employer Branding 2019 – Produkcja filmów dla Freightliner we współpracy z agencją OK SUPER – 2019
► Nagroda główna Employer Branding Excellence Awards – Produkcja filmów dla PwC Polska we współpracy z agencją BERGERCHOJNACKI – 2019
► 1 miejsce “EB Kreator” – Produkcja filmów dla PwC Polska we współpracy z agencją BERGERCHOJNACKI – 2018
► 7 miejsce na konferencji “I love Marketing” – 2018
Osiągnięcia związane z filmem niezależnym:
• Międzynarodowy Festiwal Filmowy – Camerimage 2015 – Bydgoszcz- pokaz specjalny filmu – „Once Again”
• Międzynarodowy Festiwal Kina Autorskiego Quest Europe 2015 – Zielona Góra- udział w konkursie – „Szanghaj. Polscy emigranci”
• Multimedia Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End 2015 – Częstochowa – udział w konkursie – „Akin” i „Once Again” • Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM Zbliżenia 2015 – Jelenia Góra – udział w konkursie – „Once Again”
• KAN Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego 2015 – Wrocław – udział w konkursie – „Szanghaj. Polscy emigranci”

Szybka i profesjonalna edycja

Nasza Misja
z Burbank Presets! 

Burbank Presets, to efekt 7 miesięcy pracy studia Weddingmotion. Po 10 latach doświadczenia w branży fotografii stworzyliśmy Burbank Presets, wiedząc, że precyzyjna i unikalna obróbka fotografii może być szybka i przyjemna z zachowaniem oczekiwanej jakości. Burbank Presets powstało, aby usprawnić Twoją pracę. Za pomocą kilku prostych kliknięć oddają jasny i miękki wygląd.

NASZE WSPARCIE

Jesteśmy tutaj, aby pomóc!
Napisz do nas, lub skorzystaj ze stworzonego przez nas FAQ.

ZAJRZYJ DO NAS!