Zaznacz stronę

Poznajmy się

“Hej! Jestem Teo i przede wszystkim określam się jako pasjonatkę natury, podróży, przyjaciół i rodziny! W swoich presetach zawarłam, w jaki sposób widzę barwy tego świata, nieba, zieleni, wody oraz delikatnych kolorów skóry, inspirowałam się swoimi ulubionymi porami dnia, czyli wschodem słońca oraz zachodem.”

Teo Głowińska – Fotograf i kolorysta z 11-letnim doświadczeniem. Jako pierwsza w Polsce zapoczątkowała
styl fotograficzny Fine-Art w swoim studio Motion w branży ślubnej. Od 2015 związana ze studiem filmowym Adriana Kilara – Mówi Kamera oraz Cinematic People, gdzie pracuje jako asystent, operator kamery i fotograf. Od 2020 właścicielka i twórca Burbank Presets z profesjonalnymi presetami fotograficznymi.

Nasza misja:
Prosta i szybka edycja dla każdego

Burbank Presets, to efekt 7 miesięcy pracy studia Motion. Po 10 latach doświadczenia w branży fotografii stworzyliśmy Burbank Presets, wiedząc, że precyzyjna i unikalna obróbka fotografii może być szybka i przyjemna z zachowaniem oczekiwanej jakości. Burbank Presets powstało, aby usprawnić Twoją pracę. Za pomocą kilku prostych kliknięć oddają jasny i miękki wygląd.

Uzyskaj niezwykłe zdjęcia pełne blasku i pastelowych barw!

Newsletter

Zacznij edycję! 5 plików RAW na start gratis!

Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz 5 darmowych plików RAW, dzięki którym, urozmaicisz swoje portfolio i poćwiczysz edycję!

NASZE WSPARCIE

Masz pytanie?
Jesteśmy tutaj, aby pomóc!
Napisz do nas, lub skorzystaj ze stworzonego przez nas FAQ.

ZAJRZYJ DO NAS!